בטר מדיקל אורתופדיה ושיקום הינו מרכז אורתופדי שיקומי המתמחה בפתרונות מותאמים אישית לבעיות אורתופדיה ובעיות נוירולוגיות שונות. עיקר ההתמחות שלנו היא בייצור חגורות גב לעקמת, סדי הליכה, פרוטזות לרגליים ו- מדרסים

בטר מדיקל אורתופדיה ושיקום היא ספק מורשה של משרד הבריאות – מכון לואיס ושל משרד הבטחון. 

הדבר החשוב ביותר לבטר מדיקל הוא לשפר את איכות החיים של לקוחותיה. להקל על משימות היום יום שלהם ולאפשר להם להתנהל בשגרה על הצד הטוב ביותר.

על מנת לעשות זאת בטר מדיקל מתעדכנת ומשתמשת בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום חגורות הגב, סדי ההליכה, הפרוטזות והמדרסים. החל מחומרי גלם חדשים, איכותיים יותר, קלים יותר וטובים יותר. בטר מדיקל נעזרת בטכניקות ובפתרונות חדשים ומתקדמים. 

שיקום אורתופדי וטיפול בבעיות שלד אורתופדיות הם תהליכים ארוכים הדורשים סבלנות, ומקצועיות. לכן תמצאו בצוות בטר מדיקל ושיקום את העובדים הטוב ביותר עבורכם שעבר את ההכשרה המתאימה לבניית האביזרים. 

אז אם אתם או מישהו מיקירכם זקוקים לחגורת גב מתקנת לטיפול בעקמת, לסדי הליכה, לפרוטזה לרגליים או למדרסים – התקשרו אלינו עוד היום ותקבעו פגישת היכרות לאבחון, ייעוץ וקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידכם

בפגישה זו נקשיב לכם, ונציע לכם את הדרך והפתרון הטובים ביותר בעיננו כדי שאתם תשיגו את המטרות שלכם. המטרות שלנו הן – לשפר את איכות החיים שלכם, להקל עליכם עד כמה שניתן בחיי היום-יום, וללוות אתכם בתהליך השיקום.