סד לרגל הוא אמצעי אורתופדי בו אנשים עושים שימוש במטרה לקבע את מפרקי הגפיים וכן במטרה להקל על הכאב בעת ההנעה. הסד עשוי מחומרים פלסטיים וההצמדה לגוף מאפשרת קיבוע של טווח התנועה וכך ניתן להימנע מביצוע תנועות העשויות לגרום נזק לרגל.

סיוע במניעת עיוותים

כאשר מתרחשת פגיעה בגפה, הנטייה תהיה לנוע בצורה אשר תפצע על הפגיעה- דבר אשר עשוי להוביל לעיוותים . באמצעות סד לרגל ניתן למנוע את הופעת העיוותים. הסד מסייע לקיבוע של הרגל במצב טוב.

התאמת הסד המתאים ביותר

על מנת להחזיר את התנועה חשוב מאד להתאים את הסד. במידה והסד אינו תואם יש לפנות לקבלת סיוע מטעם גורם מקצועי.  על מנת להתאים את הסד יש לבצע אבחון במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר

סד לרגל

בחינת רמת המקצועיות

יש לבחון את רמת המקצועיות של היצרן. סד הניתן ללא כל בדיקות התאמה עשוי להיות לא מתאים ולכן חשוב מאד לבחון את המקצועיות. בחינת קהל יעד מרכזי של היצרן תסייע לכם לבחור את הסד המתאים ביותר והאביזרים הנלווים לו כמו לדוגמא מדרסים אורתופדיים.

אל תתפתו למחיר נמוך

במידה ואתם מבחינים במחיר נמוך יתר על מידה ההמלצה היא לא להתפתות. אמנם מדובר במחיר נמוך אבל אתם עשויים לשלם על כך מחיר גבוה מבחינה בריאותית. כאשר זה נוגע לבריאות שלכם אין מקום למשחק אלא רק לבחור את הסד המתאים ביותר.

התייעצו עם מומחים

במטרה לבחור את הסד המתאים ביותר מבחינת טווח המחירים חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום אשר להם המידע המקיף ביותר- הם יוכלו למסור לכם אינפורמציה באשר למחירו של סד לרגל.

התייעצו עם לקוחות קודמים

נוסף על כך, באפשרותכם להתייעץ עם לקוחות קודמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לבחור את הסד המתאים מבחינת המחיר. שאלו אותם לגבי המחיר והתוצאה הסופית.

בדקו באינטרנט

כיום באפשרותכם לבחון באינטרנט את טווח המחירים  באתרי אינטרנט שונים על מנת לדעת מה המחיר המתאים ביותר עבורכם.   כיום ישנם לא מעט אתרים המאפשרים לכם לבדוק את המידע הנ”ל ולכן חשוב ביותר לבחון היטב את המידע טרם קבלת ההחלטה .

ערכו השוואה בין המחירים השונים

על מנת לקבל הערכה לגבי המחיר ההמלצה היא לערוך השוואה בין המחירים השונים במטרה לקבל אומדן. אם לא תערכו השוואה בין המחירים השונים, אתם עשויים למצוא את עצמכם משלמים כפול.  בשל העובדה כי מדובר במצב הבריאותי שלכם חשוב לדאוג לטוב ביותר על מנת לאפשר לרגל שלכם להחלים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה