מדרסים אורתופדיים

מדרס אורתופדי הוא אביזר שנשים בתוך הנעל מתוך מטרה לשנות את מנח כף הרגל. מדרסים אורתופדיים מנתבים את עומס משקל הגוף על כפות הרגליים, משפיעים על היציבה, סופגים זעזועים, מפחיתים כאב ומשפרים את נוחות ההליכה.

ילדים ומבוגרים, חיילים וספורטאים, נשים וגברים – אנשים בכל הגילאים עושים שימוש במדרסים. אנחנו נמצאים על הרגליים שעות רבות בכל יום, וכאשר יש לנו בעיה ביציבה או במנח הרגל, אנחנו עלולים לסבול מכאבים בגב, בברכיים ובכפות הרגליים. מדרסים אורתופדיים יסייעו לפתור בעיות אורתודפיות שונות וכן ימנעו כאבים.

לא משנה כמה איכותיות ויקרות יהיו הנעליים שתקנו בחנות, הן לא מותאמות עבורכם. הנעליים מיוצרות כחלק מפס ייצור, ובתהליך הייצור שלהן לא לוקחים בחשבון את מבנה הרגל הייחודי לכל אחד. מדרסים אורתופדיים נותנים מענה לבעיה הזו, ומאפשרים לכל אחד להרגיש בנוח בנעל שהוא נועל באמצעות מדרס מותאם אישית. תהליך ההתאמה יתבסס על אפיון כף הרגל, מדידה ובדיקת תבניות הליכה.

חזרה לעמוד הבית

מדרסים אורתופדיים 

המדרסים האורתופדים הפכו בעת האחרונה לאביזר מבוקש ופופולארי בקרב אנשים רבים, מאחר והעלות היא אפסית לעומת התועלת שניתן להפיק ממדרסים אורתופדיים עבור כל מי שעומד על רגליו, צועד על רגליו ובעצם נמצא זמן רב במצב עמידה. עומס משקל הגוף על עמוד השדרה והרגליים אינו מאוזן בדרך כלל. שמתם לב כי אם אתם ימניים הצד הימני של גופכם בדרך כלל יותר מפותח והשרירים יותר חזקים, אתם סוחבים תיקים על כתף ימין, מצחצחים שיניים ביד ימין , נשענים על רגל ימין ועוד. לאחר שנים של שיווי משקל לא מאוזן גם כפות הרגליים משנות צורה. מספיק שינוי של מילימטרים ספורים בשביל שנתחיל להרגיש כאבי רגליים, גב תחתון ועד הצוואר במצבים של עמידה והליכה. בנוסף לכך אנו תמיד נעדיף לקנות ולנעול את הנעל הטרנדית האופנתית על פני הנעל הבריאותית.

 היום ניתן לטפל בקלות וביעילות במניעת בעיות של יציבה שלד וכאבים שונים , על ידי הוספת מדרסים אורתופדיים לנעליים. 

מהם מדרסים אורתופדיים ? 

מדרסים האורתופדיים הם אביזר מיוחד אותו מכניסים לתוך הנעל ועליו דורכים בעת ההליכה, העמידה והישיבה. המדרס האורתופדי משנה את מנח כף הרגל ומנתב את עומס משקלו של הגוף באופן מאוזן לכפות הרגליים. המדרסים האורתופדיים משפיעים על יציבתנו, סופגים זעזועים בהליכה מהירה בריצה ובירידה במדרגות ובעיקר מפחיתים כאבים ומשפרים את תחושת ההליכה לנוחה וקלה יותר.

למי מומלץ להשתמש במדרסים אורתופדיים ?

פרט אולי לתינוקות ולילדים קטנים שעדיין נמצאים בתהליך של גדילה. המדרסים האורתופדיים מומלצים לאנשים בכל הגילאים,לנשים וגברים, לילדים בוגרים, למבוגרים, לחיילים ולספורטאים,ובעצם לכל מי שמעוניין לשפר את יציבת הגוף, על ידי חלוקת משקל מאוזנת לשתי רגליו ולמנוע כאבים בעתיד. השימוש במדרסים אורתופדיים מונע לאורך זמן כאבי ברכיים, כאבי כפות רגליים, כאבי גב תחתון ועל כן כדאי ומומלץ לכל אחד ואחת לשקול לרכוש מדרסים אורתופדיים לשימוש קבוע. גם מי שעבר קטיעת רגל מתחת לברך או מעל לברך והולך עם פרוטזות, כדאי לו לשקול להוסיף מדרס מיוחד לאיזון משקל ולחצים על הרגליים.

איך כדאי להזמין מדרסים אורתופדיים ?

על מנת להתאים לכם מדרסים אורתופדיים מותאמים אישית, כדאי לבדוק ולהיכנס לאתר האינטרנט של מכון אורתופדי המעניק שירות התאמת מדרסים ולהתעדכן בחומרים המומלצים, ולהיעזר באנשי מקצוע שיוכלו לייעץ לכם, לקחת מידות מדויקות לרגליכם ולהכין עבורכם את המדרסים האורתופדים המתאימים בדיוק למבנה הרגליים שלכם על מנת שיהיו יעילים בחלוקת המשקל באופן מאוזן בעת ההליכה, העמידה וכדומה.